Stewardesa: Hitchcock Double (7)

(The Flight Attendant: Hitchcock Double)

serial sensacyjno-komediowy USA 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cassie zmuszona jest do współpracy z zaskakującym sojusznikiem. Stewardesa przypomina sobie więcej szczegółów z feralnej nocy z Bangkoku. Mąż Megan musi zmierzyć się z konsekwencjami czynów żony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stewardesa Cassie Bowden (Kaley Cuoco) poznaje na pokładzie samolotu przystojnego Alexa (Michiel Huisman). Para od razu daje się ponieść namiętności. Spędzają razem wieczór w Bangkoku, który kończą wspólną nocą w hotelu. Rano Cassie budzi się i odkrywa, że mężczyzna leży obok niej martwy i cały we krwi. Pod wpływem impulsu zaciera ślady i opuszcza pokój. Nie pamięta, co się wydarzyło, ma tylko jakieś niewyraźne przebłyski. W Nowym Jorku FBI od razu uznaje ją za jedną z podejrzanych, ale Cassie uparcie twierdzi, że Alex żył, kiedy widziała go po raz ostatni. Skrajnie przerażona sytuacją może liczyć tylko na wsparcie przyjaciółki Annie (Zosia Mamet). Próbuje też dotrzeć do prawdy o feralnej nocy. Fabuła serialu powstała na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana o tym samym tytule.

W tym odcinku

Cassie zmuszona jest do współpracy z zaskakującym sojusznikiem. Stewardesa zaczyna przypominać sobie więcej szczegółów z feralnej nocy z Bangkoku. Tymczasem mąż Megan musi zmierzyć się z konsekwencjami czynów swojej żony.

Występują

Twórcy

Ładuję...