Gra o tron 7: Beyond the Wall (6)

(Game of Thrones 7: Beyond the Wall)

serial fantasy Wielka Brytania/​USA 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Jon rozmawia z Tormundem o Daenerys. Dziki przypomina mu, że Mance także nie chciał się ugiąć przed innym władcą, co spowodowało śmierć wielu ludzi. Wkrótce cała grupa zostaje otoczona przez umarłych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Podczas gdy Cersei zasiada na tronie w Królewskiej Przystani, Jon musi znaleźć sposób na obronę Północy przed najazdem Innych. Do brzegów Westeros przybija także armia należąca do Daenerys, matki smoków i prawowitej władczyni krainy.

W tym odcinku

Jon razem z pozostałymi śmiałkami przemierza mroźne ziemie za Murem. Rozmawia z Tormundem o Daenerys. Dziki przypomina mu, że Mance także nie chciał się ugiąć przed innym władcą, co spowodowało śmierć wielu ludzi. Wkrótce cała grupa zostaje otoczona przez niezliczonych umarłych. Rozpoczyna się rozpaczliwa walka. Daenerys musi podjąć decyzję, czy narazić się i lecieć im z pomocą. Tymczasem sytuacja między Starkównami staje się coraz bardziej napięta. Sansa znajduje twarze w rzeczach siostry.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...