Gra o tron 7: Stormborn (2)

(Game of Thrones 7: Stormborn)

serial fantasy Wielka Brytania/​USA 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Daenerys próbuje zdecydować, komu może zaufać. Na Smoczą Skałę przybywa Melisandre. Namawia królową, by spotkała się z Jonem Snowem. Opowiada o jego dokonaniach. Samwell chce wyleczyć Joraha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Podczas gdy Cersei zasiada na tronie w Królewskiej Przystani, Jon musi znaleźć sposób na obronę Północy przed najazdem Innych. Do brzegów Westeros przybija także armia należąca do Daenerys, matki smoków i prawowitej władczyni krainy.

W tym odcinku

Daenerys próbuje zdecydować, komu może zaufać. Na Smoczą Skałę przybywa Melisandre. Namawia królową, by spotkała się z Jonem Snowem. Opowiada o jego dokonaniach. Samwell chce wyleczyć Joraha, ale maesterzy nie wyrażają zgody. Król Północy dostaje niespodziewany list. Dostrzega okazję, by zwiększyć ich szanse w walce z armią umarłych. Jego ludzie uważają, że popełnia olbrzymi błąd.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...