Gra o tron 7: Dragonstone (1/7)

(Game of Thrones 7: Dragonstone)

serial fantasy Wielka Brytania/​USA 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Freyowie otrzymują zapłatę za Krwawe Gody. Jon przygotowuje obronę Północy przed armią Nocnego Króla. Nakazuje, by walki uczyły się nawet kobiety. Cersei udaje się zawrzeć nowy sojusz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Podczas gdy Cersei zasiada na tronie w Królewskiej Przystani, Jon musi znaleźć sposób na obronę Północy przed najazdem Innych. Do brzegów Westeros przybija także armia należąca do Daenerys, matki smoków i prawowitej władczyni krainy.

W tym odcinku

W Bliźniakach Freyowie wreszcie otrzymują zapłatę za Krwawe Gody. Jon przygotowuje obronę Północy przed armią Nocnego Króla. Nakazuje, by walki uczyły się nawet kobiety. Cersei udaje się zawrzeć nowy sojusz. Samwell próbuje dostać się do zastrzeżonej części biblioteki. Daenerys w końcu powraca do swojej ojczyzny.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...