Gra o tron 6: Battle of the Bastards (9)

(Game of Thrones 6: Battle of the Bastards)

serial fantasy USA 2016  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Daenerys powraca do Meereen. Zamierza rozprawić się z wrogiem. Wyrusza na grzbiecie Drogona. Jon wyzywa Ramsaya na pojedynek, ale ten odmawia. Sansa ostrzega brata, że Bolton szykuje podstęp.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Dla wielu z nich dążenie do objęcia tronu jest także sposobem na przetrwanie. Szósty sezon nagradzanego serialu HBO, nawiązującego do sagi powieściowej George'a R.R. Martina.

W tym odcinku

Daenerys powraca do oblężonego Meereen. Zamierza osobiście rozprawić się z wrogiem. Wyrusza na grzbiecie Drogona. Jon wyzywa Ramsaya na pojedynek, ale ten odmawia. Sansa ostrzega brata, że Bolton szykuje jakiś podstęp. Prosi, by zachował ostrożność. Nadchodzi dzień bitwy. Gdy Jon widzi, co zaplanował Ramsay, traci nad sobą panowanie, co zagraża pieczołowicie przygotowanej strategii. Wkrótce wojska Boltona zyskują przewagę.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...