Gra o tron 6: The Broken Man (7)

(Game of Thrones 6: The Broken Man)

serial fantasy USA 2016  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Ogar pomaga wieśniakom w stawianiu świątyni. Margaery ku przerażeniu Olenny poświęca się religii, oddaje modlitwie i czytaniu świętych tekstów. Ukradkiem podsuwa jednak swojej babce tajną wiadomość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Dla wielu z nich dążenie do objęcia tronu jest także sposobem na przetrwanie. Szósty sezon nagradzanego serialu HBO, nawiązującego do sagi powieściowej George'a R.R. Martina.

W tym odcinku

Ogar pomaga wieśniakom w stawianiu świątyni. Margaery ku przerażeniu Olenny poświęca się religii, oddaje modlitwie i czytaniu świętych tekstów. Ukradkiem podsuwa jednak swojej babce tajną wiadomość. Nalega też, by opuściła Królewską Przystań. Jon zwraca się do dzikich o wsparcie w walce z Boltonami. Razem z Sansą starają się zawiązać sojusze z rodami północy. Jaime dociera do Riverrun. Zamierza wykorzystać Edmure'a Tully'ego, by przejąć zamek i pokonać Blackfisha. Theon i Yara rozmawiają o przyszłości.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...