Gra o tron 6: Blood of My Blood (6)

(Game of Thrones 6: Blood of My Blood)

serial fantasy USA 2016  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Bran i Meera zyskują nowego sojusznika. To ktoś, kogo uznano za zmarłego. Samwell i Goździk docierają do Horn Hill. Lord Tarly źle traktuje swojego syna. Arya przygotowuje się do otrucia aktorki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Walka o Żelazny Tron się zaostrza. Każdy z mieszkańców krainy Westeros pragnie objąć władzę nad siedmioma królestwami. Wszystkie rody, od knującego intrygi Południa, przez barbarzyński Wschód i mroźną Północ, toczą brutalną walkę o władzę. Każdy z zaangażowanych w rywalizację wie, że nie może kierować się sentymentami, jeśli chce zwyciężyć. Dla wielu z nich dążenie do objęcia tronu jest także sposobem na przetrwanie. Szósty sezon nagradzanego serialu HBO, nawiązującego do sagi powieściowej George'a R.R. Martina.

W tym odcinku

Bran i Meera zyskują nowego sojusznika. To ktoś, kogo dawno uznano za zmarłego. Samwell i Goździk docierają do Horn Hill. Lord Tarly źle traktuje swojego syna. Upokarza go podczas kolacji. Margaery rozmawia z Tommenem. Zapewnia go, że doznała nawrócenia i rozumie postępowanie Wielkiego Wróbla. Arya przygotowuje się do otrucia aktorki. Ogląda przedstawienie. Oddziały Lannisterów i Tyrellów zmierzają pod Wielki Sept, by zapobiec marszowi pokutnemu królowej. Okazuje się jednak, że nie wszystko przewidzieli.

Nagrody

Złoty Glob - aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...