Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3455

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł jest wściekły, że śledczy ocenzurował list Beaty. Konopka utrudnia też Wójcikowi kontakt z Emilem, który chce ustalić alibi brata. Wieczorem Larsson dowiaduje się, że będzie miał syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Paweł jest wściekły, kiedy okazuje się, że śledczy ocenzurował bardzo osobisty list napisany przez Beatę. Konopka utrudnia również Wójcikowi kontakt z Emilem, który chce ustalić alibi brata. Wieczorem Larsson dowiaduje się od Beatki, że będą mieli syna. Jest bardzo szczęśliwy. Ziębowa nieoczekiwanie zapomina imienia Darii. Wnuczka poważnie martwi się o zdrowie babci. W szpitalu Dziedzicówna chce odwiedzić Paulinę. Gdy okazuje się, że pacjentka właśnie się wypisała, biegnie za nią na parking i wypytuje o doktora Nalepę. Wciąż nie ma pojęcia, że kobieta jest jego żoną. Kolega z uczelni dość dosadnie domaga się od Kuby dostawy tabletek produkowanych przez Dexa i Karola. Brzozowski upomina kumpla, by był bardziej dyskretny. Karol zaprasza do siebie Magdę, która zostaje u niego na noc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...