Everwood: Dom (23)

(Everwood: Home)

serial obyczajowy USA 2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Colin chce znać szanse na udaną operację. Brown jedzie na spotkanie ze swoim mistrzem przed drugą operacją Colina. Zabiera ze sobą dzieci, które widzą, jakim szacunkiem cieszy się ojciec.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Poukładany świat doktora Andy'ego Browna (Treat Williams), światowej sławy neurochirurga, rozpadł się w dniu, kiedy w wypadku zginęła jego ukochana żona, Julie. Od tamtej pory praca i kariera straciły dla Browna jakikolwiek sens. Postanowił wyprowadzić się wraz z dziećmi z Nowego Jorku do Everwood, małego miasteczka w stanie Kolorado, skazując się tym samym na zawodowy niebyt. Na nowym miejscu całej trójce nie jest łatwo: Ephram (Gregory Smith) i Delia (Vivien Cardone) są załamani wyjazdem, zwłaszcza Ephramowi jest ciężko - przeprowadzka przekreśliła jego plany zrobienia kariery muzycznej. Tymczasem doktor krótko po przyjeździe naraził się miejscowemu lekarzowi Haroldowi Abbottowi (Tom Amandes) zabierając mu pacjentów i pielęgniarkę, Ednę Harper (Debra Mooney).

W tym odcinku

Colin chce się dowiedzieć, jakie są szanse na to, że ponowna operacja się uda. Brown jedzie spotkać się ze swoim mistrzem, zanim po raz drugi podejmie się operacji Colina. Zabiera ze sobą dzieci, które ze zdziwieniem odkrywają, jakim szacunkiem cieszy się ich ojciec. Na dzień przed operacją Colin zaprasza Amy i Brighta na wyprawę za miasto. Spotyka się też z Brownem, na którym wymusza obietnicę, że jeśli podczas operacji pojawią się jakieś komplikacje, lekarz nie będzie ratował go za wszelką cenę. Na wszelki wypadek spisuje swoją ostatnią wolę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...