Leśniczówka (557)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daniel jest zły na Polę za zorganizowanie imprezy. Zarzuca ukochanej, że dlatego odwołała jego przyjazd. Janusz oświadcza Nowackiemu, że przyzna się do organizowania przemytu narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Daniel udaje, że nie jest zły na Polę za zorganizowanie imprezy. Jednak po powrocie dziewczyny z egzaminu wybucha. Zarzuca ukochanej, że od początku chciała urządzić zabawę i dlatego odwołała jego przyjazd. Wściekła Pola wychodzi, trzaskając drzwiami. Ariel zjawia się w domu Tomka, myśli bowiem, że zastanie u niego Dianę. Kobiety jednak nie ma, więc obaj mężczyźni ruszają do przychodni. Tam okazuje się, że rejestratorka wzięła urlop. Paszczyński wybudza się ze śpiączki, ale policjantom nie udaje się go przesłuchać. Janusz spotyka się z Nowackim. Oświadcza, że przyzna się do organizowania przemytu narkotyków.

Występują

Zobacz także

Ładuję...