Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3454

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Majka dziwi się, skąd Kuba ma fundusze na drogie prezenty. W drodze do Smolnych jest świadkiem dziwnego spotkania Brzozowskiego z kolegą. Domyśla się, że zdobył środki dzięki temu, że jest dilerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Kuba zwraca Majce dług, po czym kupuje jej drogą bransoletkę. Ona dziwi się, skąd ukochany ma pieniądze. W drodze do Smolnych jest świadkiem dziwnego spotkania Brzozowskiego z kolegą z uczelni. Potem słyszy, jak chłopak okłamuje mamę. Teraz nabiera pewności, że zdobył dodatkowe środki dzięki temu, że jest dilerem. Żona Borysa żąda od Ewy zwrotu pieniędzy. W przeciwnym razie Elżbietę może spotkać coś złego. Ostrowska natychmiast przekazuje wiadomość Igorowi. Nowak postanawia natychmiast oddać łapówkę, ale Marcinkowa protestuje. Wściekły dziennikarz zarzuca narzeczonej nieodpowiedzialność. Kobieta nagle słabnie... Marię przeraża stan jej umysłu - w barze myli zamówienia. Daria otrzymuje nową pacjentkę, którą okazuje się żona doktora Nalepy. Nieświadoma tożsamości podopiecznej Dziedzicówna pogłębia tę znajomość. W rezultacie otrzymuje nowy samochód.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...