Niewolnica Victoria (4)

(La esclava blanca)

serial obyczajowy Kolumbia 2016  od 12 lat

W skrócie

Generał na oczach wszystkich mieszkańców Palenque oddaje strzał do Prudencia. Morales musi podzielić ludność. Decyduje, że część z nich trafi do Nicolasa. Będą to między innymi Tomas, Miguel i Sara.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Victoria (Nerea Camacho), znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna... Wiele lat temu Victoria została uratowana od śmierci w pożarze i wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Musiała jednak opuścić dom kochających ludzi, ponieważ jako biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś, kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej pomóc bliskim i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają.

W tym odcinku

Do wioski Palenque przybywa Generał, który na oczach wszystkich mieszkańców oddaje strzał do Prudencia. Ten pada martwy, a Generał decyduje o losach niewolników. Morales musi podzielić ludność. Decyduje, że część z nich trafi do Nicolasa. Będą to między innymi Tomas, Miguel i Sara. Przerażona Victoria zostaje sama. Wkrótce dziewczynka udaje się do miasta, gdzie schronienia udziela jej ojciec Octavio.

Występują

Zobacz także

Ładuję...