Leśniczówka (556)

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karcz chce wiedzieć, za jaką kwotę Nowacki porzuci sprawę przemytu. Policjant jednak nie daje się przekupić. Poprzysięga za to, że wsadzi Lidię za kratki. Kasia coraz bardziej martwi się o mamę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią problemy.

W tym odcinku

Karcz chce wiedzieć, za jaką kwotę Nowacki porzuci sprawę przemytu. Policjant jednak nie daje się przekupić. Poprzysięga za to, że wsadzi Lidię za kratki. Kasia coraz bardziej martwi się o mamę. Ustalają z Konradem, że muszą poważnie porozmawiać z Anną. Jednak to nie im, a Zuzi udaje się wpłynąć na Zawłocką. Edytka dowiaduje się, że w nowo otwartej siłowni poszukują masażysty. W czasie rozmowy z Arturem tak zręcznie nim manipuluje, że to partner sam proponuje, by zgłosiła się do tej pracy. Pola odwołuje randkę z Danielem, gdyż musi się uczyć. Niestety koleżanka, z którą miała powtarzać materiał z prawa, zaprasza także kolegów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...