Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3453

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor znajduje pieniądze, które Borys wręczył Elżbiecie. Stara się uświadomić ukochanej, z jakim ryzykiem wiąże się zatrzymywanie łapówki. Pola pokazuje Smolnemu projekt erotycznego scenariusza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Igor znajduje w sofie ukryte tam pieniądze. Szybko zdaje sobie sprawę, że to łapówka, którą Borys wręczył Elżbiecie. Zdenerwowany, stara się uświadomić ukochanej, z jak wielkim ryzykiem wiąże się zatrzymywanie pieniędzy. Julka, czując się zaniedbywana przez rodziców, wymyka się wieczorem z domu. Luśka nie odbiera telefonów od ojca. Eliza wyznaje Rafałowi prawdę - kazała dziewczynie zniknąć z ich życia. Tymczasem ona przychodzi pod dom Cieleckich, gdzie spotyka Wandę. Kobieta jest przekonana, że Luśka zamierza jątrzyć, więc ją atakuje. Smolnemu wciąż dokucza brak pisarskiej weny. Rodzinie ciężko z nim wytrzymać. Na szczęście w pracy Pola przekazuje Krzysztofowi projekt erotycznego scenariusza, a potem namawia do poszerzenia wyobraźni. Po chwili do gabinetu wchodzi Tomek, który zastaje tę dwójkę leżącą na podłodze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...