Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3452

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justyna funduje córce sztuczną opaleniznę. Żbik zdobywa dowód, że macocha nie wycofała Marysi z konkursu piękności. Przekonuje ojca, żeby interweniował, on jednak jest zbyt zajęty romansem z Magdą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Justyna funduje córce sztuczną opaleniznę, o czym dowiaduje się Darek. Żbik zdobywa dowód, że macocha nie wycofała jego przyrodniej siostrzyczki z konkursu piękności dla dzieci. Teraz przekonuje ojca, żeby interweniował, on jednak jest zbyt zajęty romansem z Magdą. Sama Marysia nagrywa dla internetowej koleżanki, Oliwki, filmik ze swoim tańcem. Nie ma pojęcia, kto tak naprawdę kryje się za tym pseudonimem. Cielecki podejmuje kolejne próby dodzwonienia się do żony. Eliza również stara się interweniować u mamy, ale Wanda pozostaje zbyt zraniona, by wybaczyć mężowi. Zdenerwowana młoda Bergowa nazwa Luśkę egoistką i oskarża o zniszczenie ich rodzinnego szczęścia. Zakochani Roxy i Seba decydują się razem uciec. Po zniknięciu pary dochodzi do bezpośredniej konfrontacji Hebla oraz Niuńka. Wszystko kończy się w szpitalu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...