Prawdziwe motywy: Raperka (38)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Kamil zgłasza zaginięcie siostry, Ady. Dziewczyna miała w weekend zagrać koncert, na który nie dotarła. Policjanci ustalają, że była skłócona ze współlokatorką. Przyczyną sporu okazują się pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Kamil zgłasza, że jego siostra Ada znikła bez śladu, nie odbiera telefonu i nigdzie nie można jej znaleźć. Dziewczyna, wschodząca gwiazda muzyki, miała w weekend zagrać koncert, na który również nie dotarła. Menedżer dziewczyny, Patryk, jest nie w humorze z powodu zniknięcia Ady. Policjanci ustalają, że Ada i jej współlokatorka Anka są skłócone, a zarzewiem konfliktu stały się pieniądze. Do sporu doszło w dniu zaginięcia siostry Kamila.

Występują

Twórcy

Ładuję...