Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny: Wszystko się może zdarzyć (156)

serial kryminalny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Burzliwy związek Izy i Kuby Walczaka dojrzał do nowego etapu. Przed ich ślubem następuje cały szereg komplikacji, między innymi za sprawą drużby, który zorganizował szalony wieczór kawalerski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Filmowy finał trzeciego sezonu. Burzliwy związek Izy i Kuby Walczaka dojrzał wreszcie do nowego etapu i ważnych życiowych decyzji. Przed ich ślubem następuje cały szereg komplikacji, między innymi za sprawą drużby, Bolka Kowalskiego, który postanowił zorganizować wieczór kawalerski, jakiego Kuba nie zapomni do końca życia. Pomimo osiągnięcia celu przez Bolka, sprawy szybko wymykają się spod kontroli. Paulina Wach po raz pierwszy od lat gotowa jest zaufać mężczyźnie i na poważnie zaangażować się w nową relację. W odcinku widzowie i bohaterowie przekonują się, że wszystko może się zdarzyć, nawet widok prokuratora Jagiełły w ornacie przy ołtarzu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...