Prawdziwe motywy: Napad na sędzię (37)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sędzia Katarzyna Jaskowska zostaje napadnięta. Młoda biegaczka znajduje ją w stojącym w lesie aucie. Ofiara podejrzewa, że atak był zemstą za wyrok, który wydała przeciw Białorusinom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Sędzia Katarzyna Jaskowska pada ofiarą brutalnej napaści. Zgwałcono ją i pobito. Młoda biegaczka Alina znajduje ją w stojącym w lesie aucie. Policja przyjeżdża na wezwanie. Katarzyna odzyskuje w szpitalu przytomność. Podejrzewa, że ten atak był dziełem zemsty za wyrok, który wydała niedawno przeciwko Białorusinom. Mężczyzna, który ją zgwałcił, miał wschodni akcent.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...