Prawdziwe motywy: Jutro pogrzeb (32)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W przeddzień pochówku ktoś wykrada z domu pogrzebowego zwłoki ofiary wypadku. Do podobnych sytuacji dochodziło w ostatnich latach. Podejrzewano fotografa, który sprzedawał zdjęcia martwych kobiet.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

W przeddzień pochówku ktoś wykrada z domu pogrzebowego zwłoki zmarłej na skutek wypadku Karoliny. Rodzice i mąż Robert nie wiedzą, co w tej sytuacji zrobić. Okazuje się, że do podobnych sytuacji dochodziło przez kilkanaście ostatnich lat. Podejrzewano niejakiego Klemensa, fotografa, który sprzedawał zdjęcia martwych kobiet. Oskarżony trafił do więzienia i zdążył już z niego wyjść. Cień podejrzenia pada również na Janusza, tanatokosmetologa zatrudnionego w zakładzie pogrzebowym.

Występują

Twórcy

Ładuję...