Prawdziwe motywy: Córka bogacza (23)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Córka właściciela warsztatu samochodowego, Magda, zostaje uprowadzona. Porywacze żądają okupu i zabraniają kontaktu z policją. Mimo to matka zakładniczki udaje się na komisariat, by prosić o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Córka właściciela warsztatu samochodowego, Magda, zostaje uprowadzona. Porywacze żądają od zamożnych rodziców dziewczyny okupu i zabraniają kontaktu z policją. Mimo to matka Magdy, Jadwiga, idzie na komisariat, by prosić o pomoc. Zenon tymczasem zamierza przekazać pieniądze przestępcom. Jednak nie przychodzą oni na umówione miejsce. Policja trafiają na trop byłego pracownika warsztatu. Podejrzewają też Kryspina, byłego chłopaka porwanej.

Występują

Twórcy

Ładuję...