Prawdziwe motywy: Autostop (30)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola znika bez śladu. Wybierała się do szkoły. Jej matka podejrzewa, że ze sprawą związany jest recydywista oskarżony o gwałt. Na przystanku policja znajduje ślady krwi i należący do Oli szalik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Osiemnastoletnia Ola ginie bez śladu. Matka zeznaje, że dziewczyna wybierała się busem do szkoły, ale tam nie dotarła. Podejrzewa, że ze sprawą związany jest miejscowy recydywista, Witold Wiercioch, nad którym ciąży oskarżenie o gwałt. Na przystanku autobusowym policja znajduje ślady krwi i należący do Oli szalik. Próbują dowiedzieć się, czy może jakiś szkolny znajomy zdecydował się podwieźć dziewczynę. Jednym z podejrzanych jest Marek, któremu Ola bardzo przypadła do gustu.

Występują

Twórcy

Ładuję...