Prawdziwe motywy: Miły staruszek (29)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja jedzie na miejsce bójki. Do rękoczynów doszło w wiejskim domu między kobietami, Lidią i Moniką. Na policję zadzwonił ojciec drugiej z nich. Po kilku dniach dochodzi do dramatycznych wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Czw 18.08 15:00
TV Pulslogo

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Policja jedzie na miejsce bójki. Do rękoczynów doszło w wiejskim domu między dwiema kobietami, Lidią i Moniką. Na policję zadzwonił 70-letni Stanisław, ojciec drugiej z kobiet. Kiedy funkcjonariusze zjawiają się na miejscu, potyczka nadal trwa. Muszą więc rozdzielić kobiety. Stanisław zeznaje, że córka odzwiedziła go i uznała Lidię za złodziejkę. Kobiety zostają aresztowane, ale emocje nadal buzują. Zdaniem Moniki, Lidia wcale nie jest uczciwa wobec jej ojca. Lidia natomiast postrzega Monikę jako wyrodne dziecko, które nie dba o swojego ojca. Rano kobiety odzyskują wolność, ale sprawą zająć się ma prokurator. Po kilku dniach dochodzi do dramatycznych wydarzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...