Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3451

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł zostaje zaatakowany przez współwięźnia. Sławek usiłuje przekonać Konopkę o jego niewinności. Mężczyzna, który niedawno zaczepił Marysię przed domem, kontaktuje się z nią przez internet.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W areszcie Paweł zostaje zaatakowany przez współwięźnia. Tymczasem Sławek usiłuje przekonać śledczego Konopkę o tym, że Wójcik jest niewinny - bez skutku. Co gorsza, Beata nie otrzymuje zgody na widzenie z mężem. Z nerwów dostaje silnych skurczów. Natychmiast wykonuje telefon do Emila. Darek widzi, jak macocha przegląda pozowane fotografie Marysi. Justyna okłamuje pasierba. Twierdzi, że sesja zdjęciowa to szkolne zadanie dziewczynki. Mężczyzna, który niedawno zaczepił małą Zakościelną przed domem, pisze do niej na internetowym profilu. Pedofil podaje się za Oliwkę 8, prosząc, by Marysia nagrała swój układ taneczny, a potem wysłała mu filmik. Hebel jest wściekły na Sebę, zakochanego w córce jego największego wroga. Niszczy testament, w którym zapisał chrześniakowi 1/3 majątku. Wydziedziczenie nie martwi jednak Sebastiana w sytuacji, gdy Roxy wyznała mu miłość. Ma też plan pogodzenia Ryszarda i Niuńka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...