Policjantki i Policjanci (342)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Jaskowska prowadzi akcję uwolnienia Zapały. Policjanci otrzymują wezwanie na cmentarz, gdzie znajdują odsuniętą płytę nagrobną i pustą trumnę. Rozmawiają z wdową po zmarłym, którego ciało wykradziono.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Jaskowska prowadzi akcję uwolnienia Zapały. Razem z Białachem i oddziałem antyterrorystycznym jadą pod adres wskazany przez Adama. Tam czeka na nich niespodzianka. Podczas patrolu Mikołaj opowiada o wszystkim Karolinie. Policjanci otrzymują wezwanie na cmentarz, gdzie znajdują odsuniętą płytę nagrobną i pustą trumnę. Rozmawiają z wdową po zmarłym, którego ciało zostało wykradzione. Kobieta podejrzewa, że za wszystkim stoi jej szwagierka - mogła zabrać ciało brata do rodzinnego grobu. Dopiero zeznania stróża cmentarza wskazują na inny trop. Rachwał i Białach badają też sprawą 6-letniego chłopczyka, błąkającego się samotnie po supermarkecie. Ochrona wezwała jego rodziców, ale nikt się nie zjawił. Na nagraniach z monitoringu widać, że para dokonała paru kradzieży. Wkrótce do sklepu wraca matka dziecka z zabranymi towarami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...