Miłość nad rozlewiskiem | odc. 13-ost.

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Piernacki szuka Ewy Stern. Małgosia zaprasza Janusza na przyjęcie weselne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Kuba ma nadzieję, że uzyska dofinansowanie dla swojego wieszakowego interesu. Gdy ten plan zawodzi, rozczarowany chłopak chce odwołać ślub z Marysią. Małgosia wspólnie z Konradem i rodzicami Kuby rozważają, w jaki sposób mogą pomóc swoim pociechom. Sławek postanawia, że zaopiekuje się Rysiem. Paula wreszcie uświadamia sobie, że chce spędzić z Majem resztę życia. Orest jest niepocieszony. Szczęśliwe Marysia i Paula planują wspólny ślub nad rozlewiskiem. Tymczasem Róża chce prosić organistę Macieja, by wrócił do Pasymia. Razem z członkami chóru szykuje dla niego niespodziankę. Henryk Piernacki zamierza odszukać Ewę Stern i wyznać jej swoje uczucia. Konrad jedzie na ślub córki. W drodze kłóci się z Adą i wysiada z samochodu. Małgosia zaprasza Janusza na przyjęcie weselne.

Występują

Twórcy

Ładuję...