Miłość nad rozlewiskiem | odc. 12/13

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po powrocie do stolicy Małgosia próbuje odnaleźć się w życiu, które porzuciła. Szuka pracy, ale przyjaciele nie mogą jej pomóc. Paula nie jest pewna swoich uczuć względem narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Po powrocie do stolicy Małgosia usiłuje na nowo odnaleźć się w rzeczywistości, którą porzuciła. Kobieta szuka pracy, jednak nikt z dawnych przyjaciół nie może jej pomóc. Tylko Majka, przez którą kiedyś straciła pracę w agencji reklamowej, ma dla niej pewną propozycję. Babcia Romana zostawia list dla Sławka. Pisze w nim, że jeśli tylko zdecyduje się być prawdziwym ojcem dla Rysia, ona to zaakceptuje. Paula nie jest pewna swoich uczuć względem narzeczonego. Sławek z kolei jest zazdrosny o jej znajomość z Orestem. Artysta poprosił Paulę, by pozowała do jednej z jego rzeźb. Kuba rozkręca własny biznes. Niebawem dostaje zaproszenie od pierwszego klienta. Marysia jest dumna z chłopaka.

Występują

Twórcy

Ładuję...