Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3450

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulina otrzymuje niepomyślną diagnozę. Daria chce zmotywować ją do walki. Trwa przesłuchanie Pawła w sprawie napadu na kantor. Roztrzęsiona kasjerka wskazuje go jako sprawcę. Beata martwi się o męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Paulina prosi doktora Nalepę, by przeanalizował najnowsze wyniki jej badań neurologicznych. Kiedy dostrzega wyraz twarzy męża, wie, że jest źle. Jak oznajmia, woli umrzeć, niż poddać się upokarzającym objawom choroby. Wychodząc z placówki medycznej, słabnie i upada. Otrzymuje pomoc od Darii. Dziedzicówna dostrzega stan psychiczny kobiety. Postanawia ją wzmocnić, zmotywować do walki. Trwa przesłuchanie Pawła w sprawie napadu na kantor. Śledczy Konopka jest przekonany, że złapał sprawcę, więc robi wszystko, by Wójcik się przyznał. Nie słucha tłumaczeń aresztanta. Gdy dochodzi do okazania podejrzanych, oszołomiona oraz roztrzęsiona kasjerka rozpoznaje Pawła. Beata martwi się o męża. Ciężarną wspiera Emil. Sebastian wyznaje Agnieszce prawdę o Roxy. Olszewska obiecuje, że pogodzi dwóch gangsterów. Szybko zyskuje ku temu okazję. Niuniek, który dowiedział się o romansie córki, zjawia się przed posiadłością Hebla, żądając wydania dziewczyny pod groźbą śmierci. Ryszard sięga po broń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...