Barwy szczęścia | odc. 2575

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia dostaje smutną wiadomość. Zmarł Francesco, z którym była uwięziona pod gruzami po trzęsieniu ziemi. Włoch powierzył jej ważną tajemnicę. Grzelakowie szykują się do przeprowadzki do nowego domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Żabcia czuje się bardzo dobrze w domu Justina, Jowity i Sławki. Wkrótce znajduje sobie nawet pracę w lokalu Radka i Vincenzo. Tymczasem Kasia dostaje smutną wiadomość. Okazuje się, że zmarł Francesco, z którym kobieta została uwięziona pod gruzami po trzęsieniu ziemi. Załamana Górka mówi Łukaszowi, że Włoch powierzył jej bardzo ważną tajemnicę. Justin próbuje skontaktować się z Oliwką. Nie może się do niej dodzwonić. Przytłoczona ostatnimi zdarzeniami dziewczyna postanowiła wyjechać nad morze i zastanowić się, co robić dalej. Grzelakowie przygotowują się do przeprowadzki do nowego domu w Borkach. Aleks w trakcie spaceru do lasu przypadkiem znajduje nowego członka rodziny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...