Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3449

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznajomy mężczyzna próbuje zbliżyć się do Marysi. Wręcza jej maskotkę i prosi o dyskrecję odnośnie ich spotkania. Paweł trafia do aresztu pod zarzutem udziału w napadzie na kantor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W trakcie prób do konkursu piękności dla dzieci Marysię dyskretnie obserwuje nieznajomy mężczyzna. Następnie śledzi ją i Justynę, gdy wracają do domu. Wieczorem zjawia się przed posiadłością, po czym wykorzystuje dogodny moment, by zbliżyć się do dziewczynki. Kłamie, że jest ojcem innej kandydatki, która musiała się wycofać. Wręcza Marysi maskotkę, prosi też o dyskrecję odnośnie ich spotkania. Zakościelny prosi, żeby Darek wrócił do pracy. Jak zapewnia, zwolnił Magdę. Niedaleko pracy Pawła zamaskowani bandyci napadają na kantor. Zastraszają kasjerkę, kradną pieniądze, a uciekając, poważnie ranią ochroniarza. Jakiś czas później patrol policji zatrzymuje Wójcika. Funkcjonariusze biorą go za jednego ze sprawców zdarzenia. Zostaje porażony paralizatorem, skuty i zabrany do aresztu. Sebastian ma poważny problem - wybranka, córka największego wroga Hebla, nie chce kłamać. Kiedy Ryszard przyłapuje pracownika z Roxy, ten ukrywa tożsamość dziewczyny. Ponadto stwierdza, że jest ona niemową.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...