Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3448

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żaneta ekscytuje się otwarciem Klubu Seniora. Podczas uroczystości odbiera telefon od matki - jej ojciec nie żyje, a Helena jest w fatalnym stanie. Żbik stawia Zakościelnemu ultimatum - on albo Magda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Żaneta ekscytuje się otwarciem Klubu Seniora. Oznajmia Wojtkowi, że to będzie wyjątkowy dzień. Podczas uroczystości Szulcowa odbiera telefon od matki - jej ojciec nie żyje, a sama Helena jest w fatalnym stanie. Córka musi jechać do domu. Cielecki obawia się wyznać żonie prawdy o zdradzie sprzed lat. Nieoczekiwanie ktoś przesyła Wandzie maila zawierającego wyniki badań na pokrewieństwo. Zszokowania kobieta wyrzuca męża z domu, a następnie ostro atakuje kochankę Rafała i Luśkę. Darek nie przychodzi do pracy. Zaniepokojony Zakościelny odwiedza syna. Żbik stawia mu ultimatum - on albo Magda. Justyna robi wszystko, by Marysia wygrała konkurs piękności dla dzieci. Zakłada jej nielegalnie konto w internecie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...