Everwood: Ścieżki życia (5)

(Everwood: Deer God)

serial obyczajowy USA 2002-2003  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Rankiem Brownowie znajdują na swoim ganku młodą sarnę. Delia stara się zdobyć dowód na istnienie Boga. Pomaga jej pielęgniarka Edna. Ephram pyta ojca, czy zgodziłby się zoperować Collina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Poukładany świat doktora Andy'ego Browna (Treat Williams), światowej sławy neurochirurga, rozpadł się w dniu, kiedy w wypadku zginęła jego ukochana żona, Julie. Od tamtej pory praca i kariera straciły dla Browna jakikolwiek sens. Postanowił wyprowadzić się wraz z dziećmi z Nowego Jorku do Everwood, małego miasteczka w stanie Kolorado, skazując się tym samym na zawodowy niebyt. Na nowym miejscu całej trójce nie jest łatwo: Ephram (Gregory Smith) i Delia (Vivien Cardone) są załamani wyjazdem, zwłaszcza Ephramowi jest ciężko - przeprowadzka przekreśliła jego plany zrobienia kariery muzycznej. Tymczasem doktor krótko po przyjeździe naraził się miejscowemu lekarzowi Haroldowi Abbottowi (Tom Amandes) zabierając mu pacjentów i pielęgniarkę, Ednę Harper (Debra Mooney).

W tym odcinku

Rankiem Brownowie znajdują na swoim ganku młodą sarnę. Ephram chce oddać ją do rezerwatu. W wyprawie postanawia mu towarzyszyć ojciec, który ma nadzieję, że wspólne przedsięwzięcie poprawi ich wzajemne stosunki. Delia tymczasem stara się zdobyć dowód na istnienie Boga. Pomaga jej pielęgniarka Edna. W czasie podróży do parku Ephram zdobywa się na odwagę i pyta ojca, czy ten zgodziłby się zoperować Collina.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...