Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3447

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Eliza nie może uwierzyć, że Luśka jest jej siostrą. W dodatku ojciec nadal nie powiedział żonie prawdy. Ostrowski dowiaduje się o ucieczce Borysa ze szpitala. Upiera się, by Ela oddała mu pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Eliza, rozgoryczona kłamstwami ojca, nadal nie może uwierzyć, że Luśka jest jej siostrą. W dodatku on nadal nie powiedział żonie prawdy. Po południu u Bergów zjawiają się Łucja i Cielecki. Rafał ma wyniki badań genetycznych. Prosi o ich przeczytanie Luśkę. Eliza liczy, że pokrewieństwo zostało wykluczone. Ostrowski otrzymuje telefon ze szpitala. Jak się okazuje, Borys uciekł. Ewa coraz bardziej boi się o siebie oraz Elę. Arek upiera się, żeby Marcinkowa oddała Orłowowi pieniądze, o które upomina się żona Ukraińca. Ela dowiaduje się o spotkaniu Igora z matką dawcy serca. Jest wściekła. Kuba szuka sposobu na wybrnięcie z kłopotów finansowych. Pomysł podsuwa mu kolega ze studiów, Piotrek. Chłopak wie, że Brzozowski radzi sobie z zaliczeniami, ponieważ zażywa tabletki Deksa i Karola. Pyta o większą partię. Kiedy Kuba przekazuje te informacje braciom, oni angażują go do interesu w roli dilera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...