Policjantki i Policjanci (337)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Uzbrojony mężczyzna próbuje obrabować kasę na stacji benzynowej, ale ma pecha, bo tego dnia jednym z klientów jest Mikołaj. Na odprawie Jaskowska informuje zespół, że coś stało się z Krzysztofem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Zamaskowany mężczyzna z bronią próbuje obrabować kasę na stacji benzynowej, ma jednak pecha, bo tego dnia jednym z klientów jest Mikołaj. Na odprawie Jaskowska informuje zespół, że coś stało się z Krzysztofem. Szantażowała go grupa przestępcza handlująca bronią, ale był to dopiero początek jego kłopotów. Sytuacja wymknęła się spod kontroli i nie wiadomo, co dzieje się z Zapałą. Mazurek chce wyruszyć na poszukiwania partnera. Komendant nie zgadza się i wysyła ją na patrol z Białachem. Podczas przesłuchania chłopaka z porannego napadu na stację wychodzi na jaw, że broń, którą posiadał, została skradziona z piwnicy na miejskim osiedlu. Podobno broni jest tam znacznie więcej. Patrol jedzie na miejsce odszukać właściciela kolekcji. Tymczasem dyżurny odbiera zgłoszenie, że w pobliżu opuszczonej szkoły słychać strzały. Policjanci ruszają na akcję. Mazurek zwierza się Mikołajowi, że Krzysztof znaczy dla niej więcej niż powinien...

Występują

Zobacz także

Ładuję...