Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3445

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borys trafia do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Odwiedza go Ewa. Orłow niewłaściwie interpretuje zachowanie byłej kochanki. Kuba postanawia zażyć tabletki produkowane przez Karola i Deksa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Seba wchodzi ukradkiem do domu Roksany. Chce jej opowiedzieć o swoim planie pogodzenia Niuńka z Heblem. Widać, że jest zakochany w kobiecie. On, słysząc głosy dochodzące z pokoju córki, nagrywa ją i intruza. Gdy dowiaduje się, kim jest Seba, daje upust emocjom. Borys trafia do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Odwiedza go przejęta Ewa. Orłow niewłaściwie interpretuje postępowanie byłej kochanki. W dodatku Ostrowska zostaje zaczepiona przez żonę mężczyzny, która każe jej zostawić go w spokoju, a także... zwrócić pieniądze przekazane fundacji. Kuba postanawia zażyć tabletki produkowane przez Karola i Dexa, lecz próbuje ukryć to przed Majką. Ona póki co niczego nie dostrzega. Karol idzie na randkę z Magdą. Niestety, podczas spotkania dostaje ataku astmy. Przyjaciele ruszają mu na pomoc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...