Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3444

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borys przekazuje Elżbiecie sporą sumę - to podziękowanie za dotychczasową współpracę. Co zaskakujące, Marcinkowa przyjmuje dar. Ewa idzie na spotkanie z Orłowem i każe mu zabrać brudne pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Borys przekazuje Elżbiecie sporą sumę - to podziękowanie za dotychczasową współpracę. Co zaskakujące, Marcinkowa przyjmuje dar. Ewa idzie na spotkanie z Orłowem i zdenerwowana każe mu zabrać brudne pieniądze. W przeciwnym razie zgłosi sprawę na policję. Nagle jej były partner łapie się za serce, po czym pada na ziemię. Kuba uczy się całymi dniami oraz nocami, by nadrobić zaległości. Jego postępowanie niepokoi Majkę, a także przyjaciół. Brzozowski pyta Karola, w jaki sposób zdaje wszystkie egzaminy. Kumpel wyjaśnia, że zażywa tabletki, które wyprodukował z bratem. Kuba, mający za sobą doświadczenia z używkami, rozważa, czy nie zacząć się wspomagać. Hebel, podczas spaceru z Agnieszką, dostrzega w samochodzie gangstera Niuńka. Przestępca odbił mu kiedyś ukochaną. Ryszard ukrywa zdenerwowanie przed Olszewską, ale wieczorem przystępuje do czyszczenia broni. Mówi też Sebie o powrocie rywala. Przerażony ochroniarz spotyka się z córką bandyty, by pogodzić odwiecznych wrogów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...