Chichot losu | odc. 11/13: Narodziny gwiazdy

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krystyna Zamierza adoptować wnuki. Zgadza się, by Joanna na razie zajmowała się dziećmi. Okazuje się też, że zna miejsce pobytu Tadeusza. Marcin, Joanna i dzieci jadą nad morze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Seria na motywach powieści Hanki Lemańskiej opowiada o perypetiach około 30-letniej Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska) i jej przyjaciół. Główna bohaterka, z wykształcenia psycholog, jest ekspertem od szkoleń w firmie trenerskiej. Jej obowiązki polegają na integrowaniu zespołów pracowniczych i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Mimo sukcesów zawodowych, kobieta często nie potrafi podołać problemom w jej życiu prywatnym i uczuciowym.

W tym odcinku

Krystyna zamierza adoptować swoje wnuki. Zgadza się, by Joanna na razie pozostała w mieszkaniu Elżbiety i zajmowała się dziećmi. Przy okazji wychodzi na jaw, że Krystyna wie, gdzie przebywa Tadeusz. Tymczasem Marcin, Joanna i dzieci jadą nad morze. Zatrzymują się w pensjonacie prowadzonym przez rodziców Koniecznej. Ci są zachwyceni znajomym córki i tym, w jaki sposób zajmuje się Agnieszką i Karolem. Pewnego wieczoru między młodymi dochodzi do zbliżenia. Tadeusz postanawia skontaktować się z Konieczną, która właśnie debiutuje w telewizji. Umawia się z nią w restauracji. Hubert zostaje aresztowany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...