Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3442

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Eliza nie może uwierzyć, że ona i Luśka są siostrami. Bergowej udaje się zdobyć jej włos, po czym przekazać go ojcu. Chce, aby zrobił badania genetyczne. Romans Magdy z Zakościelnym nadal trwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Eliza nadal nie może uwierzyć, że ona i Luśka są przyrodnimi siostrami. Podejrzewa, że dziewczyna zamierza zwyczajnie wykorzystać Cieleckiego. Bergowej udaje się zdobyć jej włos, po czym przekazać go ojcu. Chce, by zrobił badania genetyczne. Podczas ich rozmowy dzwoni telefon Rafała - będąca pod wpływem alkoholu Luśka narozrabiała w knajpie. Romans Magdy z Zakościelnym nadal trwa. Justyna prosi Kasię o pomoc. Planuje przygotować małą Marysię do konkursu piękności. Darek jest oburzony. Tłumaczy niewzruszonej macosze, jaką krzywdę wyrządzi córeczce. Z Darią kontaktuje się psycholog z oddziału Kamila. Zaprasza ją na spotkanie w szpitalu. Na miejscu kobieta wyjaśnia Dziedzicównie, że znakomicie sobie poradziła z pocieszaniem żony nagle zmarłego pacjenta. Proponuje jej staż. Radość Darii gasi Kolenda, która się na to nie zgadza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...