Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3440

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Sylwka trafia do szpitala. Na miejscu chłopak spotyka ojca. Mazurek wini go za to, co się stało. Zrozpaczony chłopak traci cierpliwość i wykrzykuje mu twarz, że wyrzeka się takiego rodzica.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Matka Sylwka trafia do szpitala po zapaści. Na miejscu chłopak spotyka ojca. Mazurek wini go za to, co się stało. Zrozpaczony chłopak traci cierpliwość i wykrzykuje mu twarz, że wyrzeka się takiego rodzica. Na studenckiej imprezie pojawia się Magda. Od razu wpada Karolowi w oko. Po jej wyjściu nieszczęśliwego kolegę stara się pocieszyć Kuba. Później Brzozowski widzi w pokoju braci... małe laboratorium chemiczne. Właśnie tam współlokatorzy produkują tabletki wspomagające pamięć. Niespodziewanie w pomieszczeniu zjawia się osoba w policyjnym mundurze. Smolny przychodzi na spotkanie z potencjalnym producentem ekranizacji jego powieści. Odkrywa, że jest nim jego dawny wróg. Krzysztof podejmuje szybką decyzję o wycofaniu ze współpracy. Tymczasem Pola przychodzi do redakcji z podbitym okiem. Szef jest dumny, gdy słyszy, jak do tego doszło.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...