Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3439

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogdan i Maria mają wywieźć uchodźców do Niemiec. Do auta wdziera się żądny zemsty Wolak. Mężczyzna porywa syryjskie dzieci, po czym zabiera je na komisariat. Po drodze dostaje jednak zawału.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Bogdan i Maria dziś mają wywieźć uchodźców, Omara oraz Rimę, do Niemiec. Podczas gdy Berg wkłada ich rzeczy do bagażnika, do auta wdziera się Wolak. Mężczyzna, który został zwolniony z pracy, chcąc się zemścić, porywa syryjskie dzieci, po czym zabiera je na komisariat. Po drodze dostaje jednak zawału. Po inwestycji w kryptowaluty Kuba traci wszystkie pieniądze. Majka jest zmęczona ryzykownymi, nieprzemyślanymi decyzjami ukochanego. Brzozowskiego pociesza Karol. Opracował z bratem inny sposób na zarabianie - niestety, nielegalny. Daria rozpoczyna nowy etap w życiu. Wyprowadza się z mieszkania i kończy staż w domu dziecka. Kiedy żegna się z podopiecznymi, jedna z dziewczynek zaczyna rozpaczliwie błagać, by zabrała ją ze sobą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...