Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3435

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mała Syryjka, która zasłabła, jest badana przez Kamila. Hoffer pobiera jej też krew do analizy. Eliza przeprowadza rozmowę z Luśką, by poznać lepiej osobę, która zajmuje się jej podopiecznymi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Mała Syryjka, która zasłabła, jest badana przez Kamila. Hoffer pobiera jej też krew do analizy. Szark przekazuje Bogdanowi paczkę z darami dla Omara i Rimy. Widzi to Wolak. Kierowca wcześniej zauważył same dzieci i zaczyna o nie napastliwie pytać, nazywając terrorystami. Berg konsultuje się z Weroniką. Dowiaduje się, że za ukrywanie oraz przewożenie nielegalnych uchodźców grozi osiem lat więzienia. Eliza przeprowadza rozmowę z Luśką, by poznać lepiej osobę, która zajmuje się jej podopiecznymi. Podczas przesłuchania opiekunka odczuwa dyskomfort. Wieczorem spotyka się z nią Cielecki, od razu nazywa córeczką. Darek nadal uważa, że Magda powinna stracić pracę w kancelarii. Ku jego zaskoczeniu konto firmy zasilają pieniądze dla kobiety, którą okradli Rosiek i Lisowski. Później Jarogniew skarży się Żbikowi na swojego szachowego przeciwnika, właśnie Lisowskiego - odmawia wypłacenia mu wygranej. Prawnik ostrzega mężczyznę, że wie o jego działalności. W odpowiedzi słyszy prawdę o Magdzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...