Detektywi w akcji: Gulasz z psa/Otello (64)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Do Septagonu zwraca się właścicielka psa, który zaginął. Kobieta twierdzi, że jej pupil został porwany i jest przekonana, że to sprawka właściciela wietnamskiej restauracji z sąsiedniej kamienicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zwraca się właścicielka psa, który zaginął. Kobieta twierdzi, że jej pupil został porwany i jest przekonana, że to sprawka właściciela wietnamskiej restauracji, znajdującej się w sąsiedniej kamienicy. Już kilku mieszkańców ulicy zgłaszało zaginięcie swoich czworonogów, w całej dzielnicy wiszą plakaty ze zdjęciami zaginionych psów. Do akcji wkraczają Francuzka i Novy. Tymczasem Diablo i Ruda przyjmują zlecenie właściciela firmy budowlanej, która jest notorycznie okradana. Niestety policja pozostaje bezradna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...