Na sygnale: Dzień wolny (383)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Górska przechodzi operację nogi. Artur zdaje sobie sprawę, że czeka go sześć trudnych tygodni. Na dyżurze doktor Góra jedzie z zespołem do zakładu rybnego, w którym mogło dojść do zatrucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Doktor Górska przechodzi operację nogi. Artur zdaje sobie sprawę, że nim ukochana wróci do formy, czeka go sześć wyjątkowo trudnych tygodni. Na dyżurze doktor Góra jedzie z zespołem do zakładu rybnego, w którym mogło dojść do zatrucia. Określenie, co tak naprawdę się stało, będzie jednak bardzo trudne. Piotr i Martyna mają wolne i postanawiają wziąć udział w warsztatach kulinarnych w znanej restauracji. Przed zajęciami wybucha w kuchni ostra kłótnia, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Tymczasem Britney poznaje sympatycznego Patryka, instruktora jazdy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...