Klan | odc. 4011

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka rozmawia z Pawłem i Wigą na temat ich planów wakacyjnych. Borys chciałby zaraz po zakończeniu roku szkolnego wysłać Zuzę do domu do Puńska. Dziewczyna jednak nie ma zamiaru wracać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Agnieszka rozmawia z Pawłem i Wigą na temat ich planów wakacyjnych. Sama nie jest skłonna teraz do wyjazdów. Zorganizuje może tylko krótki wypad do Muszyny. Borys chciałby zaraz po zakończeniu roku szkolnego wysłać Zuzę do domu do Puńska. Dziewczyna jednak nie ma zamiaru wracać. Kamila robi test ciążowy, który potwierdza, że spodziewa się dziecka. Pawełek podpytuje ojca, czy dołoży mu do podróży na Ibizę. Lubicz jest oburzony, że syn nie myśli o zbliżających się studiach, tylko o wojażach. Michał daje Francesce talizman, breloczek ze swojego ostatniego meczu, i umawia się z nią na popołudnie. Dziewczyna jest zachwycona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...