Klan | odc. 4010

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola przeżywa skok ze spadochronem. W Elmedzie Andrzej spotyka Leszka. Ten wspomina, że jego szef jest pochłonięty przygotowaniami do ślubu z doktor Kostecką, który ma się odbyć na Malediwach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola cały czas wspomina wczorajszy skok ze spadochronem. Rafał chciałby zapomnieć o całej, krępującej dla niego sytuacji. Wpada Bogdan, by podziękować, że mógł skoczyć. Ola pyta siostrę, gdzie ona i Janusz planują wakacje. Agnieszka tłumaczy, że będą musieli zadbać o dom, który odbierają w stanie surowym. W Elmedzie Andrzej spotyka Leszka. Ten wspomina, że jego szef jest pochłonięty przygotowaniami do ślubu z doktor Kostecką, który ma się odbyć na Malediwach. Jacek z Ramoną spędzają ostatni dzień w banku. Sławek na pamiątkę robi im wspólne zdjęcie. Borecki oznajmia Paulinie, że zanim znajdzie nową pracę, zajmie się domem. Kamila narzeka na kiepskie samopoczucie. Bożenka pyta, czy robiła test ciążowy. Partnerka Borysa jest pewna, że nie spodziewa się dziecka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...