Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3434

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szark wraca z trasy, wioząc nielegalnych uchodźców z Syrii. Bogdan od razu lokuje dzieci we własnym mieszkaniu. Telefonicznie informuje Joannę, że chce przewieźć sieroty do Monachium.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Szark wraca z trasy, wioząc nielegalnych uchodźców z Syrii. Bogdan od razu lokuje dzieci we własnym mieszkaniu. Telefonicznie informuje Joannę, że chce przewieźć sieroty do Monachium, gdzie żyje ich rodzina. Bergowa tłumaczy mężowi, jak ryzykowana jest ta operacja. Tymczasem, jak okazuje się wieczorem, mała Syryjka potrzebuje pilnej pomocy medycznej. Decybela wyraźnie zraziło wyznanie Niny. Nie chce nawet z nią rozmawiać. Wreszcie nastolatce udaje się do niego dotrzeć i zapytać, czy zamierza zakończyć ich związek. Kiedy Norbert prosi o czas, dziewczyna odbiera to jednoznacznie. Załamana, obwinia Zosię, że zniszczyła jej życie. Żali się też Renacie - popełnia same błędy. Wieczorem zjawia się Decybel, by porozmawiać z Niną, ale Kraszewska go nie wpuszcza. Luśka dzwoni do Cieleckiego i prosi o spotkanie. Oferuje pomoc w domu, a ojciec Elizy proponuje jej pracę w firmie. Junior jest zazdrosny o Lidkę, którą podrywa Enigma.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...