Pamiętniki wampirów (21)

(The Vampire Diaries)

serial grozy USA 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do miasteczka powraca Isobel. Zaskakuje Alarica nowym wizerunkiem, domaga się też, aby pomógł jej spotkać się z Eleną. Zdradza, że poszukuje tego samego wynalazku, co John Gilbert.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ekranizacja cyklu powieści "Pamiętniki Wampirów" autorstwa amerykańskiej pisarki L.J. Smith. Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku w Wirginii. Licealistka Elena Gilbert (Nina Dobrev) zrywa ze swoim chłopakiem. Podoba jej się niedawno przybyły do miejscowości Stefan Salvatore (Paul Wesley). On jednak nie zwraca na nią uwagi. Z czasem dziewczyna odkrywa jego mroczny sekret - Stefan jest wampirem, który pamięta czasy renesansu. Podąża za nim jego demoniczny brat Damon (Ian Somerhalder).

W tym odcinku

Do miasteczka powraca zaginiona matka Eleny, Isobel. Zaskakuje Alarica nowym wizerunkiem, domaga się też, aby pomógł jej spotkać się z córką. Elena pragnie uzyskać od niej odpowiedzi na wiele pytań, lecz Isobel nie chce ujawniać szczegółów ze swojego dotychczasowego życia. Zdradza jednak, że również poszukuje tego samego wynalazku, co John Gilbert oraz Damon z Alarikiem.

Występują

Ładuję...