Pierwsza miłość | odc. 3439

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Biały nie zastaje Anki w jej domu, więc zostawia dla niej podarunek. Sebastian oznajmia mu, że musi załatwić za granicą interes, a Kamil ma mu towarzyszyć. Oskar przebywa w delegacji na Mazurach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich.

W tym odcinku

Biały nie zastaje Anki w jej domu, więc zostawia dla niej podarunek. Sebastian oznajmia mu, że musi pilnie załatwić za granicą interes, a Kamil ma mu towarzyszyć. Marysia dowiaduje się od Grażyny o zebraniu udziałowców, którzy chcą dowiedzieć się, kto jest winny opóźnieniu otwarcia nowego oddziału. Każdy dzień zwłoki wiąże się z dużymi stratami. Niewykluczone, że Marysia zostanie zwolniona. Kaśka zatrudnia nowego pracownika w barze. Oskar wciąż przebywa na delegacji na Mazurach. Kalina nie może doczekać się jego powrotu. Artur, Brian i Karol przygotowują coś, co ma poprawić jej humor. Olka chce poznać kolegów swojego ukochanego. Prosi Julitę o pomoc. Michał jest wdzięczny przyjacielowi za nastręczenie problemów Marysi.

Występują

Twórcy

Ładuję...