M jak miłość | odc. 1665

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franka podejmuje decyzję, że odnajdzie syna, mimo że Lewiccy nie chcą, by się z nim kontaktowała. U Basi zjawia się Jasiek ze śladami pobicia. Wkrótce do Zduńskich przychodzi ojciec chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Franka jest załamana po wiadomości od Marty i Karola Lewickich. Małżeństwo nie chce, by kobieta kontaktowała się z synem. Gdy zespół Gutowskiego otrzymuje zaproszenie do USA, Zduńska podejmuje decyzję, aby polecieć do Ameryki i odnaleźć swoje dziecko. Franka w dalszym ciągu nie mówi Pawłowi o swoich problemach. Mężczyzna jednak zauważa, że jego ukochana jest przygnębiona i się o nią martwi. O poranku u Basi zjawia się Jasiek z urazem ręki i siniakami, co wskazuje na pobicie. Wkrótce do Zduńskich przychodzi również pijany i rozwścieczony ojciec chłopaka. Zaniepokojony Paweł jest przekonany, że Jasiek uciekł od agresywnego rodzica i postanawia zadzwonić na policję. Zduński zabiera nastolatka do szpitala. Później chłopak wyznaje Basi, że Igor nic mu nie zrobił, ale on postanowił oskarżyć ojca o pobicie, chcąc dać mężczyźnie nauczkę za to, jak źle traktuje jego matkę. Magda i Kinga wybierają się na siłownię, gdzie poznają sympatycznego Michała, który motywuje je do ćwiczeń. Innym razem Magda odbiera telefon od Julii. Kobieta prosi ją o spotkanie w tajemnicy przed Andrzejem. Otar nawiązuje w bistro przyjacielską relację z Marszałkiem. Tymczasem Franka przed następną wizytą kontrolną u lekarza wyznaje mężowi, że pragnie zajść w ciążę i chce poczuć, jak to jest być matką. Specjalistka nie ma jednak dobrych wiadomości dla małżeństwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...