M jak miłość | odc. 1665

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franka podejmuje decyzję, że odnajdzie syna, mimo że Lewiccy nie chcą, by się z nim kontaktowała. U Basi zjawia się Jasiek ze śladami pobicia. Wkrótce do Zduńskich przychodzi ojciec chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Franka jest załamana po wiadomości od Marty i Karola Lewickich. Małżeństwo nie chce, by kobieta kontaktowała się z synem. Gdy zespół Gutowskiego otrzymuje zaproszenie do USA, Zduńska podejmuje decyzję, aby polecieć do Ameryki i odnaleźć swoje dziecko. Franka w dalszym ciągu nie mówi Pawłowi o swoich problemach. Mężczyzna jednak zauważa, że jego ukochana jest przygnębiona i się o nią martwi. O poranku u Basi zjawia się Jasiek z urazem ręki i siniakami, co wskazuje na pobicie. Wkrótce do Zduńskich przychodzi również pijany i rozwścieczony ojciec chłopaka. Zaniepokojony Paweł jest przekonany, że Jasiek uciekł od agresywnego rodzica i postanawia zadzwonić na policję. Zduński zabiera nastolatka do szpitala. Później chłopak wyznaje Basi, że Igor nic mu nie zrobił, ale on postanowił oskarżyć ojca o pobicie, chcąc dać mężczyźnie nauczkę za to, jak źle traktuje jego matkę. Magda i Kinga wybierają się na siłownię, gdzie poznają sympatycznego Michała, który motywuje je do ćwiczeń. Innym razem Magda odbiera telefon od Julii. Kobieta prosi ją o spotkanie w tajemnicy przed Andrzejem. Otar nawiązuje w bistro przyjacielską relację z Marszałkiem. Tymczasem Franka przed następną wizytą kontrolną u lekarza wyznaje mężowi, że pragnie zajść w ciążę i chce poczuć, jak to jest być matką. Specjalistka nie ma jednak dobrych wiadomości dla małżeństwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...