Klan | odc. 4009

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna i Gustaw chcą pomóc Oksanie, która dowiedziała się o śmierci męża. Z okazji czwartej rocznicy ślubu Rafał daje Oli voucher na skok ze spadochronem. Żona wręcza mu bilet na udział w Biegu Mocarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Anna i Gustaw chcą pomóc Oksanie, która dowiedziała się o śmierci męża. W klinice Ukrainka prosi o kilka dni wolnego, by móc pojechać w rodzinne strony i pochować ukochanego. Kowalski i Barbara uważają, że to zbyt niebezpieczne. Z okazji czwartej rocznicy ślubu Rafał daje Oli voucher na skok ze spadochronem. Żona wręcza mu bilet na udział w Biegu Mocarza. Mężczyzna nie jest zachwycony prezentem. Ola natomiast natychmiast chce zrealizować swój voucher. Wkrótce wraz z ukochanym i Bogdanem idzie do aeroklubu. Kiedy Rafał dowiaduje się, że też może skoczyć ze spadochronem, mężczyzna mdleje. Ramona pyta Jacka, czy nie ma pretensji o to, że przeszła do pracy w funduszu, którym on nie był zainteresowany. Borecki zapewnia, że nie i w razie czego ma z Pauliną plan na przyszłość. Renata chce się dowiedzieć od Franceski, jak wypadło wspólne wyjście z Michałem na mecz. Ponieważ dziewczyna nie jest chętna do rozmowy, podpytuje Mildę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...