Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3432

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Smolny wciąż pojawia się w mediach w związku ze swoją książką. Nie zależy mu na takiej popularności. Kiedy pracownicy z niego drwią, odchodzi z redakcji. Ela jest zmęczona nadopiekuńczością Igora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Ela jest zmęczona nadopiekuńczością Igora. Mówi załamanemu Nowakowi, że nie interesuje jej ślub wyłącznie dla papierka. Borys bezskutecznie zaczepia Ewę. Zrozpaczony doktor Nalepa wyznaje Ostrowskim prawdę - jego żona umiera, a on nie może nic zrobić. Smolny cały czas pojawia się w mediach w związku ze swoją pisarską przygodą. Krzysztof, podczas spotkania z Gwiazdą, uświadamia mężczyźnie, że to Marcelina wyjawiła dziennikarzom nazwisko autora "Upału ciał". Naczelnemu nie zależy na tak wątpliwej popularności. Kiedy pracownicy z niego drwią, odchodzi z redakcji. Nina wykorzystuje chorobę Zosi, która gorączkuje, by przekonać opiekunów, że też źle się czuje. Renata i Sławek zabierają dziewczynkę do lekarza, a w tym samym czasie nastolatkę odwiedza Decybel. Dziedzic wraca jednak do domu akurat w momencie, gdy młodzi oddają się pieszczotom. Jakby tknięty przeczuciem, idzie wprost do pokoju córki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...